Projekt „Čerstvé hlavičky“

Milí rodičia,
MŠ Kotešová sa zapojila do projektu „Čerstvé hlavičky“, ktorého cieľom je získať od obchodného reťazca Kaufland čerstvé ovocie a zeleninu pre deti materských škôl na nasledujúci školský rok.

Od 25.4. začína na webstránke www.cerstvehlavicky.sk hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá do 29.5.2024. Týmto projektom hlasovaním vzíde 79 základných škôl a 79 materských škôl, ktorým bude obchodný reťazec od septembra poskytovať 1 x týždenne čerstvé ovocie alebo zeleninu.

Prosíme Vás o podporu v tejto výzve zaregistrovaním sa na uvedenej stránke a prideľovaním hlasu našej materskej škole. Za MŠ Kotešová môžete hlasovať každý deň.

Za každý jeden hlas vopred ďakujeme.

Kolektív MŠ Kotešová