OZNAM

Milí rodičia,
každý rok sa v prvých jarných mesiacoch rozhodujeme, komu poukážeme 2% z daní, ktoré sme  odviedli štátu. Aj tento rok máte možnosť podporiť našu školu prostredníctvom Rodičovského združenia pri Základnej škole s materskou školou v Kotešovej. Všetky finančné prostriedky, ktoré takouto formou získame, budú použité pre žiakov našej školy – na nákup pracovných zošitov, školských pomôcok, ďalšie vybavenie školy a zabezpečenie školských výletov i exkurzií. Ak sa rozhodnete poukázať 2% rodičovskému združeniu, získané peniaze budú využité na prospech našich detí. Potrebné tlačivá a postup nájdete na našej stránke v hornej záložke. Pri podávaní tlačív vyjadrite súhlas so zverejnením Vášho mena, aby sme vedeli odlíšiť príspevky pre základnú školu od príspevkov pre materskú školu.
Ďakujeme!