Preventívny program Kozmo a jeho dobrodružstvá

Trieda Bocianikov sa pred desiatimi týždňami vydala na vesmírne dobrodružstvo s kozmonautom Kozmom. Spoločne objavovali planéty, na ktorých vždy našli niečo nové a zaujímavé. Občas na svojej ceste stretli aj mimozemšťanov, ktorí sa k ostatným nie vždy vedeli správať slušne a s rešpektom. Deti teda okrem planét Kriklúň, Haha, Chichi, Kolorka, Majtoj, Bumbác, Farbička a Jaja, objavili aj to, ako by sme sa mali k sebe navzájom správať, aby sa nám na našej planéte Zem žilo o čosi lepšie. Vo fotogalérii si môžete pozrieť, ako naše spoločné dobrodružstvo vyzeralo a na príbehy z planét, ktoré sme s Kozmom navštívili sa môžete spýtať už dobrých pozemšťanov - vašich Bocianikov.