Rozlúčka s MŠ

Dňa 21. 6. 2022 sa naši predškoláci lúčili s materskou školou, v ktorej spoločne strávili veľa pekných chvíľ. Bolo to akoby len včera, keď po prvýkrát prišli do materskej školy so slzičkami v očiach a dnes sú z nich už budúci prváci. Prežili spolu krásne, bezstarostné obdobie plné hier, zábav, radosti a pohody.
Po prázdninách vkročia po prvýkrát do „veľkej“ školy, stanú sa z nich žiaci, ktorí si budú musieť plniť svoje školské povinnosti. Naučia sa čítať, písať, počítať. Rozprávkové knihy, ktoré doteraz poznali iba z rozprávania a čítania dospelých, im otvoria svoje skryté tajomstvá. Čaká ich nová pani učiteľka Renátka, ktorá sa na nich už teraz teší. FOTO, VIDEO1VIDEO2, VIDEO3VIDEO4VIDEO5VIDEO6.