Medzinárodný deň detí

Medzinárodný deň detí býva pre naše deťúrence nezabudnuteľným dňom. Nakoľko nám počasie neprialo a plánované akcie sme boli nútení zrušiť, pani učiteľky sa realizovali naplno a pripravili deťom dni s množstvom hier, aktivít, súťaží a zábavy. Na školskom dvore sme si užili opekanie  a horúce dopoludnie sme ukončili bublifukovou hrou a detskou diskotékou. Spoznali sme však i krásy našej obce a absolvovali sme krátke vychádzky. Domov sme odchádzali s radosťou a balíčkom sladkých dobrôt od pána starostu PhDR. Mgr. Petra Mozolíka.
Nahliadnite do albumu a prostredníctvom fotografií prežite s nami opäť náš sviatočný detský deň!