Zahrajko stratený v lese - hudobný program

Naše škôlkarské dni plynú ako voda a počas nich zažívame množstvo krásnych chvíľ. Utorok 24.5.2022 bol však deň veľmi výnimočný. Usmiate detské tváričky a v nich očakávanie či naozaj prišiel skutočný ZAHRAJKO. Taký, ktorého sledujeme v televízii a v tento deň sa ho môžeme dotknúť, zaspievať si s ním. A veru áno -  Zahrajko skutočne navštívil našu materskú školu. Spolu s nami strávil okúzľujúce dopoludnie plné známych piesní, smiechu a tanca. Poďte, milé mamičky a ockovia, pozrite sa, ako sme so Zahrajkom a jeho programom – „Zahrajko stratený v lese“ prežili výnimočné chvíle: FOTO, VIDEO1, VIDEO2.