Preventívny program

Milí rodičia,
v našej škôlke sme v mesiaci marec ukončili preventívny program Svet opičiaka Eda. Vďaka Edkovi a jeho rodine sme s motýlikmi, lienkami a žabkami poznávali rôzne emócie, ktoré sú prirodzenou súčasťou života každého z nás. Zisťovali sme, ako vieme spoznať, keď niekto prežíva radosť, smútok, hnev, prekvapenie a strach. Rozprávali sme sa, čo v nás dokáže tieto emócie vyvolať a ako môžeme náročné pocity zvládnuť. Okrem toho sme však zažili aj veľa zábavy a vytvorili sme krásne spoločné diela, ktorými sme mohli ozdobiť našu škôlku.

Vo fotogalérii si môžete pozrieť, ako naše dobrodružstvo s opičiakom Edkom prebiehalo.