Projekt v programe Tesco

Vážení rodičia,
naša materská škola sa úspešne zapojila do projektu v programe Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“, ktorom bola naša škôlka zaradená medzi tri najlepšie projekty v regióne.

Chceme Vás touto cestou poprosiť, aby ste za našu Materskú školu v Kotešovej zahlasovali prostredníctvom hlasovacieho žetóna v nasledujúcich predajniach Tesco Žilina:

• Varín A. Bernoláka 1065
  • Žilina Tempo Bernolákova 3268
  • Žilina- Košická , Košická 3

Hlasovanie sa začne 17. januára 2022 a skončí 13. februára 2022 a bude prebiehať nasledovným spôsobom:

Zákazníci budú hlasovať pomocou žetónov, ktoré dostanú v predajniach Tesco. Zákazník siete Tesco dostane od pokladníka jeden žetón na hlasovanie počas každého nákupu.

V samoobslužných pokladniach budú k dispozícii boxy so žetónmi, z ktorých si každý zákazník môže vziať jeden žetón za jeden uskutočnený nákup.

Na účely získania žetónu nie je dovolené:
delenie nákupu na menšie časti, počítanie produktov po jednom (vrátanie napr. váženia výrobkov po jednom pre získanie väčšieho počtu účtov).

Zákazník dostane ďalší žetón počas každého ďalšieho nákupu. Výsledky hlasovania budú zverejnené v druhej polovici februára 2022 na stránke: www.pomahame.tesco.sk.

Vopred ďakujeme za každý jeden hlasovací žetón, prostredníctvom ktorého podporíte vybudovanie nového detského ihriska v MŠ Kotešová.