Návšteva základnej školy

V utorok 26.3.2024 sa deti z tried Bocianiky I. a Bocianiky II. s očakávaním vybrali na vzácnu návštevu k žiakom 1. ročníka základnej školy. Kamaráti, s ktorými ešte donedávna trávili bezstarostný čas v materskej škole, sú už prváci a privítali ich spolu s p. uč. Mgr. Zuzkou Minarčíkovou na otvorenej hodine. Prváci ukázali našim škôlkarom, ako vedia čítať, písať, ale aj počítať. Pani učiteľka našich predškolákov však nenechala len tak sedieť. Zapájala deti do hodiny svojimi úlohami a otázkami, dokonca im dovolila usadiť sa po prvýkrát do pravých školských lavíc. Na konci hodiny naši kamaráti - veľkí školáci prekvapili predškolákov milým a sladkým darčekom. Nahliadnite do fotoalbumu a pozrite sa, ako sa nám čas v škole páčil a už teraz vieme, že naši Bocianikovia sa do veľkej školy nesmierne tešia.