Zážitkové popoludnie

V rámci krúžkovej činnosti Zážitkové popoludnie naši predškoláci absolvovali noc v škôlke, počas ktorej sa zapájali do zaujímavých aktivít motivovaných známymi rozprávkami. Sprevádzali Pampúšika na jeho spletitých cestičkách, Popoluške pomohli s triedením misky plnej strukovín, zložili slovo "Ježibaba" z medovníkových písmen podľa grafickej predlohy, hlboko prežívali príbeh o Ruženke v hudobno-pohybovej hre, sprevádzali Vajce na vandrovke na jeho dobrodružnej ceste, aby nespadlo a nerozbilo sa, riešili rozprávkové hádanky, skladali rozprávkové puzzle na interaktívnej tabuli, z desiatových sáčkov si zhotovili prasiatka a zlého vlka... Bolo toho neúrekom, čo všetko stihli.
Ale najviac zo všetkého sa deťom rátala nočná pyžamová párty so svetielkujúcimi náramkami. Vzrušenie a radosť, ktorú prežívali, sa nedá slovami ani opísať. Veľká vďaka patrí ochotným mamičkám p. Duníkovej a p. Krutákovej, ktoré sa postarali o vynikajúce občerstvenie. P. Rybičkovej ďakujeme za svetielkujúce náramky. Deti dostali za odmenu milý darček, ktorý im bude pripomínať ďalší skvelý zážitok, ktorý prekoná len máločo. FOTO