Výchovný koncert ZUŠ Bytča

V stredu 25.10.2023 prežili deti z triedy Bocianiky I. a Bocianiky II. v rámci krúžkovej činnosti „ Zážitkové popoludnie“ výnimočný deň plný hudby, spevu a umenia. Nastúpili sme na autobus, preopakovali sme si pravidlá cestnej premávky a s údivom sme si vychutnali výchovný koncert v prevedení talentovaných žiakov ZUŠ v Bytči. Zoznámili sme sa v mnohými hudobnými nástrojmi, spievali aj tancovali. Ako správne publikum sme každého účinkujúceho odmenili neutíchajúcim potleskom. Krásne dopoludnie sme zakončili sladkou palacinkou v reštaurácií La Storia v Bytči.
Touto cestou sa chceme poďakovať vedeniu ZUŠ v Bytči, pedagógom a talentovaných žiakov za krásny umelecký zážitok.
Naša vďaka taktiež patrí aj rodine Marcinovej za ich dar, vďaka ktorému sme pokryli veľkú časť nákladov tohto výletu.
Fotky nájdete vo fotoalbume a video tu: VIDEO1 , VIDEO2.