Jedáleň MŠ - OZNAM

V školskej jedálni pri MŠ začíname pripravovať obedy pre naše najmenšie detičky od pondelka 04.09.2023.
Odhlasovanie z obedov je možné do 7,00 hod. ráno každý deň na tel. čísle - mobil: 0910 296 571.
V mesiaci september 2023 platba za stravu bude realizovaná formou šekov.

V priebehu 10/2023 bude spustené odhlasovanie aj cez Edupage, kde vám prídu na mail prihlasovacie údaje a variabilný symbol, ktorý budete používať pri platbe stravy spolu s menom dieťaťa. Deti, ktoré majú nárok na dotáciu a nezúčastnia sa výchovno-vzdelávacieho procesu a nebudú odhlásené z obedov, nemajú nárok na dotáciu, obed zaplatia v plnej výške. Neodhlásený obed si môžete prísť zobrať do vlastných obedárov v čase od 11,00 hod. do 11,30 hod.