Noc v MŠ

„Čas sa kráti za krokom krok, my sme starší o jeden rok“ – tak  znie pieseň, ktorú spievajú naši Bocianikovia a spoločne s pani učiteľkami – p. zástupkyňou Jarkou a p. učiteľkou Ivkou  trávia v materskej škole posledné bezstarostné dni. Aby sme si užili vzácne spoločné chvíle, prežili sme spoločne s deťmi v piatok 23.6.2023 Noc v škôlke. Čakalo nás množstvo prekvapení, bohaté občerstvenie, pizza, vitamíny v podobe ovocia a ovocných štiav, spoločné raňajky, ale aj dobroty, ktoré nám pripravili maminky. Ako to už počas takýchto dobrodružstiev býva, deti s príchodom tmy a s pomocou bateriek, ale aj svetielok našli truhlicu plnú pokladov. Čarovná krabica ukrývala pravé pirátske dukáty, žuvačkomaty a farebné baterky pre pravých pátračov. Samozrejme nechýbala ani pyžamová párty a premietanie rozprávky na dobrú noc. Nahliadnite do fotoalbumu MŠ a pozrite sa, ako sme sa počas tohto podujatia zabávali. (VIDEO)