Deň rodiny a školy

Rodičia detí spolu s Materskou školou v Kotešovej a jej zamestnancami tvoria jednu veľkú a fungujúcu rodinu. Našu súdržnosť sme spoločne potvrdili počas popoludnia v pondelok 19.06.2023 v rámci DŇA RODINY A ŠKOLY. Zacvičili sme si v rytme hudby spolu s Miškou na trampolínach, zasúťažili vo fúrikovej štafete, skákali sme vo vreciach, sily sme si zmerali preťahovaním lanom, bystrosť a presnosť sme si precvičili chytaním rybiek. K dobrej nálade nám prispeli aj chutné dobroty od našich mamičiek – gazdiniek. Hlad deti zahnali špekáčikmi a pochutnali si na osviežujúcej zmrzlinke. (FOTO, VIDEO1, VIDEO2)
Touto cestou sa chceme poďakovať každému, kto sa tohto dňa zúčastnil a pomohol nám s výborným občerstvením pre Naše - Vaše deti.
Kolektív zamestnancov MŠ