Vynovené detské ihrisko

V uplynulých dňoch sa areálom našej materskej školy ozýval stavebný ruch. Prišiel balík veľký ako svet. V ňom boli ukryté nové hracie prvky – veľké drevené počítadlo a basketbalový kôš, ktoré svojím pestrým a farebným vzhľadom oživili priestory detského ihriska v areáli materskej školy. Nové hracie prvky deti ihneď po upevnení a zatvrdnutí materiálov preskúmali a hrou strávili príjemné dopoludnie. Už teraz sa spoločne s deťmi tešíme na slniečkom zaliate letné dni, počas ktorých si užijeme tieto nové herné prvky dosýtosti.