OZNAM

Vážení rodičia,

na základe zlepšenej epidemiologickej situácie a po dohode so zriaďovateľom začíname prezenčný výchovno-vzdelávací proces v materskej škole. Materská škola sa otvorí od 06. apríla 2021.

Pri nástupe sa jeden z rodičov bude preukazovať negatívnym testom na COVID19, prípadne predloží doklad o prekonaní COVID19 nie starší ako 3 mesiace alebo predloží doklad o podaní druhej dávky vakcíny proti COVID19, ak od tohto očkovania uplynulo 14 dní a  podpíše vyhlásenie o bezinfekčnosti. Je žiaduce, aby dieťa malo so sebou rúško a jedno na výmenu (nie je povinné). O prípadných nových nariadeniach Vás budeme informovať.