OZNAM - Návrat do škôlky

Vážení rodičia,
od pondelka 08. 02. 2021 je možný návrat detí do materskej školy a žiakov primárneho vzdelávania (ročníky I.-IV.) do školy. Podmienkou je negatívny test jedného z rodičov, ktorý nesmie byť starší ako 7 dní. Obec Kotešová uskutoční 06. 02. 2021 testovanie na COVID-19, podrobné informácie nájdete na stránke obce.

Čestné vyhlásenia, ktoré je potrebné doložiť pri nástupe žiaka do školy:
Žiak a zákonný zástupca - Čestné vyhlásenie a súhlas so spracovaním údajov
Žiak a zákonný zástupca - Informácie pre dotknuté osoby o dobrovoľnom súhlase
Zákonný zástupca - Čestné vyhlásenie a súhlas so spracovaním údajov
Zákonný zástupca - Informácie pre dotknuté osoby o dobrovoľnom súhlase

Obnovujeme aj činnosť školského klubu detí a svoju prevádzku začína školská jedáleň pre deti v materskej škole a žiakov, ktorí navštevujú I.- IV. triedu. Ak vaše dieťa nenastúpi do materskej alebo do základnej školy, je potrebné ho odhlásiť zo stravy.

Sme radi, že sa naše deti vracajú späť a na privítanie im Bc. Jarka Beranová a Mgr. Veronika Pagáčová posielajú BÁSNIČKU.